Menu

Kup dziś zapłać później!

Kup dziś zapłać później!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych klientów uruchomiliśmy w naszym sklepie kolejną metodę płatności!

Ciesz się zakupami i zapłać po 21 dniach! zobacz szczegóły:

1258 Comments

SKLEP SATELITARNY ONLINE

Canal+ emituje zróżnicowane treści przeznaczone dla widzów poszukujących emocji na najwyższym poziomie, w najlepszej jakości obrazu i krystalicznym dźwięku. Dzięki HDR doznania użytkownika podnoszą się do nieosiągalnego wcześniej poziomu — widzi doskonale w mroku. wirtualne słońce razi go niemal realistycznie. Emitujemy sport: Ekstraklasa, La Liga Santander, Premiere League, PGE Ekstraliga.
Pakiety Canal+ PAKIET RELAX+ to idealne rozwiązanie na dobry początek. nieobciążające domowego budżetu. PAKIET OPTIMUM+ to pakiet optymalny dla całej rodziny. (Dostępne są również warianty Optimum z Canal+ Optimum + z Canal + i Netflix PAKIET EXTRA+ to pakiet familijny.
Najlepszy wybór dla małych i dużych.
(Dostępne są również warianty Extra z Canal +, Extra + z Canal + i Netflix PAKIET SUPERPREMIUM+ 4K to doskonała telewizyjna dla fana sportu, filmu i najnowszych technologii. (Dostępny również wariant Superpremium AK z Netflix) PAKIET VIP+ MAX 4K to pakiet premium dla najbardziej wymagających. Klienci Canal+ mogą posiadać starszy pakiet Superpremium, którego nie ma już w ofercie. Superpremium + rózni sie od obecnego Superpremium + 4K tym, że posiada kanały Cinemax, nie posiada natomiast kanałów Eleven Sport 1,2,3, 4K. Filmbox i HBO MAX serwis canal+ online to najnowsza usługa internetowa, w której abonenci telewizji satelitarnej mają dostęp nawet do 124 kanałów na żywo i bez limitu czasowego. W serwisie znajduje się również ponad 35 000 materiałów na życzenie w kolekcjach internetowych. W ramach dostępu dla Abonentów. można korzystać z usługi na 2 urządzeniach w tym samym czasie.
Canal+ VOD Premiery VOD+ to największe hity filmowe tuż po premierach kinowych.
Najgłośniejsze produkcie filmowe ostatnich miesięcy. Ceny za pojedynczy film zaczynają się od 4,90zł (starsze filmy) do 25 zł (najlepsze nowości filmowe). Premiery VOD+ to kino domowe w zasięgu ręki i największe hity kinowe przed premiera w TV. Wypożyczalnia oferuje bogatą kolekcję filmów dostępnych po zamówieniu przez 48 godzin. Dostępne za pośrednictwem czterech źródeł: - pobierane drogą satelitarną na dysk dekodera Canal+ - dostępne w NC+GO TV na dekoderach podłączonych do Internetu - dostępne w aplikacji Premiery Canal+
Montaż anteny można wykonać we własnym zakresie lub skorzystać z usług autoryzowanych serwisów Canal+ Wiecej informacji w portalu internetowym serwis canal+. Każdy abonent Canal+ ma możliwość zakupu zestawu antenowego (antena satelitarna + konwerter) w dowolnym momencie trwania Umowy Multiroom Standard umożliwia oglądanie Canal+ maksymalnie na sześciu odbiornikach w ramach jednej umowy. Dekoderem głównym może być UItraBox+ 4K, turboBox+, mediaBox+, WiFi PremiumBox+